Senų langų demontavimas

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad senų konstrukcijų: senų durų ir langų demontavimas - tai paprastas, aukštos kvalifikacijos ir jokios darbo patirties nereikalaujantis darbas.

Senų durų ir langų demontavimasIš savo patirties žinome, kad ir šį darbą turi atlikti aukštos kvalifikacijos specialistai, nes nuo kokybiškai atlikto senų konstrukcijų demontavimo priklauso, į kokias angas bus sumontuotos naujos durys ar langai, ir kiek po montavimo darbų atlikimo kainuos nauja gaminių angokraščių apdaila. Jeigu išimti senus langus bei duris patikėsite bet kam, manančiam, jog griauti didelės išminties nereikia, galite turėti rimtų rūpesčių, tokių kaip skilusios sienos ir stipriai sugadinti angokraščiai. Vėliau, norint tą broką ištaisyti, reikės ir papildomų medžiagų, kurių nebuvote numatę pirkti, ir nemažai laiko reikalaujančio darbo, ir išmanymo. Nepamirškite, jog tai gana brangiai kainuoja, o papildomos išlaidos tikrai nieko nedžiugina.

Tačiau tai nėra vienintelis nekokybiškai atlikto langų ar durų demontavimo sukeltas rūpestis. Mes principingai vykdome sutartis su savo užsakovais, todėl visada iš anksto planuojame savo darbų grafiką. Jeigu atvykę su užsakytais gaminiais mūsų meistrai ras neparengtus arba netinkamai parengtus angokraščius, sutriks visas suplanuotas tos dienos grafikas. Dėl to patirsite nepatogumų ne tik Jūs, bet ir kiti mūsų užsakovai: montuotojai ilgiau užtruks Jūsų objekte, todėl pavėluos į sekančius. Dauguma užsakovų naujų gaminių montavimo metu pasiima laisvą dieną arba trumpam išsiprašo iš darbo. Vėluojantys į objektą montuotojai - tai gana dideli nepatogumai ir užsakovui. Kad to išvengtume, gerbkime vieni kitus ir pasitikėkime kompetencija prityrusių specialistų, kurie turi tinkamus įrankius ir senas konstrukcijas išmontuoja minimaliai pažeisdami seną angų apdailą, taip pat - praktiškai neprišiukšlindami patalpose bei nesukeldami papildomų nepatogumų patalpų šeimininkams.

Svarbu atminti, kad daugumoje atvejų seni Jūsų gaminiai - langai ar durys - demontuojami nesaugant. Tai reiškia, kad senų durų ir langų demontavimas atliekamas pjaustant ir ardant senas konstrukcijas, ir siekiant išsaugoti patalpos sienas, angokrasčius, o ne senus gaminius. Tik tokiu būdu atliekant demontavimo darbus, galima minimaliai pažeisti seną langų ar durų apdailą, konstrukcijų angokrasčius. Dalis užsakovų pageidauja senų konstrukcijų demontavimo, išsaugant ir senus gaminius: langus ar duris. Retais atvejais tai yra įmanoma, tačiau prieš užsakant šią paslaugą reikėtų pasikviesti mūsų specialistus, kurie apžiūrėtų objektą "gyvai". Visgi net ir tokiu atveju nėra pilnos garantijos, kad seni Jūsų gaminiai bus išsaugoti, nes tik pradėjus demontavimą galima pamatyti visus senų konstrukcijų tvirtinimo taškus ir nuspręsti, ar įmanoma šiuos darbus atlikti, nepažeidžiant pačio gaminio.

Kartu reikia žinoti, jog seno gaminio saugojimas, demontavimas nepažeidžiant ir neardant, reiškia, kad senų durų ir langų demontavimas bus atliekami, pažeidžiant ir ardant senų gaminių apdailą, angokraščius. Demontavimo metu ženkliai pažeisti angokraščiai - tai papildomos išlaidos, užsakant gana daug kainuojančią naujų gaminių angokraščių apdailą. Prieš nusprendžiant, ar norite demontavimo paslaugos neardant senų gaminių - įvertinkite naujos apdailos kainas ir senų konstrukcijų vertę. Tikėtina, kad demontavimas nesaugant senų gaminių, tačiau saugant angokrasčius - ekonomiškai naudingesnis.

Net ir užsakant demontavimo darbus be senų gaminių išsaugojimo, neįmanoma šiuos darbus atlikti taip, kad seni angokrasčiai ir senų langų ar durų apdaila liktų visiškai nepažeisti. Dėl gana didelių mechaninių apkrovų atliekant šiuos darbus, dėl skirtingų senų ir naujų gaminių storių, dėl naujų gaminių montavimo metu atliekamo gręžimo ar kitų tvirtinimo būdų sukeliamos vibracijos dalis senos apdailos nutrupės, nubyrės, pasižeis. Pažeisti, įskilę ar aptrupėję angokrasčiai, po senų konstrukcijų demontavimo darbų atlikimo - normali, įprastinė būsena, kurios išvengti tiesiog neįmanoma. Senų angokraščių apdailos pažeidimai, atlikus demontavimo darbus skiriasi, priklausomai nuo senos konstrukcijos kokybės ir tvirtumo, tvirtinimo taškų skaičiaus, sienos storio, senos apdailos medžiagų kokybės, erdvės priėjimui prie seno gaminio ir pan. Demontavimas saugant senus angokrasčius neleis Jums išvengti naujų gaminių angokrasčių apdailos, tačiau gana ženkliai sumažins šios paslaugos apimtis, o kartu ir kainą.

Kiek kainuoja senų gaminių demontavimas? Mūsų klientams, perkantiems gaminius su montavimo paslaugomis, senas konstrukcijas išmontuojame nemokamai! Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą - sąmatą ir pranešime Jums, kiek kainuos Jūsų gaminiai!

Kokius gaminius siūlome?

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available
Tai šaltoji stiklinimo sistema
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Image is not available
Tai šiltoji stiklinimo sistema
Slider

Sužinokite balkonų stiklinimo kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU