Langų garantinė priežiūra

Šių laikų plastikiniai langai, balkonų stiklinimo sistemos arba šarvuotos durys  - tai sudėtingos konstrukcijos, jungiančios savyje naujausias plastiko, stiklo, medienos, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijas. Norint, kad šie gaminiai ilgai tarnautų - reikia tinkamai juos prižiūrėti: reguliariai sutepti, esant reikalui - sureguliuoti.

garantinisVisiems mūsų gaminiams, priklausomai nuo jų tipo, suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija. Šiuo laikotarpiu nemokamai vykdoma garantinė priežiūra bei remontas. Tikri gaminio defektai pasitaiko ypač retai. Dažniausiai pasitaikanti situacija, kai klientui prireikia langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų gamintojo pagalbos - tai gaminių naudojimo instrukcijoje aprašytas reguliarus gaminių aptarnavimas-priežiūra: furnitūros sutepimas, sandarinimo gumų konservavimas, drenažo kanalų išvalymas bei papildomas gaminių apkaustų sureguliavimas. Tik nusipirkus ir sumontavus naujus langus šiė sureguliuojami taip, kad būtų idealioje pozicijoje, t.y. kad lango varčia stovėtų idealiai lygiai visoms kraštinėms rėmo atžvilgiu.  Laikui bėgant dėl įvairiausių, visų pirma terminių, poveikių langai „pasėda“ t.y jų pozicija rėmo atžvilgiu tampa neideali.

Kokie dažniausiai pasitaikantys požymiai parodo, kad Jūsų langą jau reikia pareguliuoti?

  • • Laikui bėgant varčia pasėda ir uždarant langą, nors ir labai neženkliai, tačiau kliūna lango varčios apačia, liesdama lango rėmą.
  • • Varčia nebevienodai visu perimetru priglunda prie lango rėmo, dėl ko mažėja lango sandarumas. Patogiausias būdas patikrinti - skirtinguose lango varčios vietose uždarant langą, prispausti storesnio popieriaus lapą. Jei yra vietų, kuriose popierius prispaudžiamas labai silpnai - tai gali būti furnitūros išsireguliavimo požymiu.
  • • Lango valdymo-uždarymo rankenėlė sunkiau nei įprastai, nepilnai arba visai neužsilenkia į lango uždarymo poziciją.
  • • Langas darinėjamas traška, girgžda ar skleidžia kitus, seniau jam nebūdingus garsus.
  • • Esant labai stipriam šoniniam vėjui pro lango tarpines jaučiamas oro judėjimas, kuris kartais sukelia net ir girdimą švilpimą.

Pasireiškus bet kuriam iš šių požymių rekomenduojame ilgai nelaukti, o kreiptis į mus. Net ir nedidelis gaminio furnitūros išsireguliavimas ilgainiui gali sudaryti dar daugiau rūpesčių, net ir visiškai negrįžtamai sugadindamas Jūsų langų ar durų apkaustų detales ar net patį gaminį.

Kiek kainuoja garantinis aptarnavimas ir priežiūra? Visą garantinio aptarnavimo periodą gamybinis arba montavimo darbų brokas remontuojamas arba keičiamas nemokamai. Svarbu atminti, kad langų reguliavimas nėra konstrukcijos ar darbo brokas, todėl ši paslauga nėra teikiama nemokamai. Ši situacija atsiranda dėl natūralaus susidėvėjimo, natūralaus konstrukcijos nusėdimo, todėl tai nėra nemokamo garantinio aptarnavimo objektu. Nežiūrint į tai - visiems savo klientams pirmus šešis mėnesius šią paslaugą, eilės tvarka, teikiame visiškai nemokamai. Vėliau mūsų techniko paslaugas galima užsisakyti, apmokant pagal tuo metu galiojančius įkainius.

Turite nesklandumų? Tiesiog paskambinkite mums, ir artimiausių metu pas Jus atvyks mūsų garantinės priežiūros specialistas! Susisiekite su mumis, praneškite mums savo sutarties numerį ir informuokite, kas nutiko. Mūsų biurų darbuotojai užregistruos Jūsų iškvietimą ir artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų garantinės priežiūros specialistas.

Kokius gaminius siūlome?

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available
Tai šaltoji stiklinimo sistema
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Image is not available
Tai šiltoji stiklinimo sistema
Slider

Sužinokite balkonų stiklinimo kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU