Balkonų stiklinimas

Kam šiuolaikiniame daugiabučiame name reikalingas balkonas? balkonu stiklinimas kainaArchitektai šiuo klausimu vieningi: pagrindinė balkono funkcija – suteikti miesto gyventojams galimybę pabūti gryname ore neišeinant iš namų. Tai privati erdvė lauke, nuosavo kiemo užuomazga. Balkonų stiklinimas – galimybė papildomai apšildyti savo būstą, apsaugoti jį nuo kritulių, praplėsti namų erdvę, kurioje galima leisti laisvalaikį su šeima ir draugais, įsirengti papildomą kambarį, auginti gėles. Įstiklinus balkoną stiklai sulaiko šilumą ir apsaugo nuo nepageidaujamo triukšmo. Įstiklintas balkonas pakels Jūsų buto vertę ir butas atrodys patraukliau. Apstiklintas balkonas nepakeis pastato išvaizdos, bet suteiks jam galutinį apipavidalinimą bei saugos Jūsų balkoną ištisus metus. Stiklai sulaikys šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą. Apsaugotas ir įstiklintas balkonas  bus saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams. Tinkamai įrengę balkoną, galėsite jame atlikti namų ruošos darbus ir imtis savo mėgstamų užsiėmimų. Įstiklintas balkonas - ideali vieta auginti gėles. Balkonų stiklinimo kainos priklauso nuo pasirinktos stiklinimo sistemos, varstomų dalių kiekio bei funkcionalumo. Štai tiek privalumų suteikia teisingai pasirinktas sprendimas. Tai diskusiju apie tai, ar reikia stiklintis nėra. Klausimas kitas: kokią sistemą pasirinkti, kaip susikomplektuoti ir kuriai įmonei patikėti.

Tai kaip geriau apstiklinti balkoną?

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema 

balkonu stiklinimas aliuminiuTai šiuolaikiška ir funkcionali stiklinimo sistema, pasižyminti sandarumu, ir tuo pačiu leidžianti natūraliai vėdinti patalpą išvengiant langų rasojimo. Šis stiklinimo būdas labai menkai pagerina viso pastato šilumos izoliacines savybes, tačiau papildomai apsaugo patalpas nuo triukšmo. Balkono stiklinimas stumdoma rėmine sistema - geriausias sprendimas balkonui, kai norite turėti geriau nuo žalingo atmosferos poveikio apsaugotą balkoną, tačiau dėl balkono dydžio negalite rinktis varstomos sistemos (būna balkonų, kuriuose tiesiog nepakankamai vietos atvertai varčiai). Stiklinimas rėminėmis aliuminio konstrukcijomis - vienas iš moderniausių stiklinimo būdų, todėl dalis klientų juos renkasi vien pataikaudami madai, neskirdami pakankamo dėmesio savo šeimos poreikių ar būsto galimybių analizei. Nors balkonai su aliuminio rėmu ir truputį brangesni, tačiau tai tirkai šiuolaikiška, funkcionalu ir estetiška. Aliuminio profiliai 7 kartus tvirtesni už medinius ir 2-3 kartus – už plastikinius, todėl tai dar vienas argumentas šios sistemos šalininkams bei gerbėjams. Balkoną apstiklinus stumdoma aliuminio sistema, jo labai ilgai nereikės nei keisti, nei dažyti.


Balkonų stiklinimas plastikinių langų sistema

balkonu stiklinimas plastikuTai klasikinis, dažniausiai pasirenkamas sprendimas, kai apstiklinant balkoną norima pagerinti ne tik pastato estetinę išvaizdą, apsaugoti stiklinamą patalpą nuo vėjo, lietaus ir kritulių, tačiau ir ženkliai padidinti vidinių patalpų termoizoliacines ir garso izoliacines savybes. Šioje plastikinių langų sistemoje naudojami įprastiniai PVC langų profiliai – tokie patys, iš kurių gamina langus bei duris A+ klasės pastatų angų apstiklinimui, todėl taip apstiklintas balkonas taps Jūsų gyvenamojo būsto dalimi, nauja jo erdve. Žinoma - papildomai apšiltinus lauko sienas ir pertvaras, nes statant namą šis stiklinimas nebuvo numatytas ir suprojektuotas. Taip pat, atlikus balkonų stiklinimo darbus, teks tinkamai sutvarkyti ir balkono apdailą. Vidinėms sienoms, kurios yra pažeistos laiko, temperatūrų svyravimų bei kitų aplinkos sąlygų, rekomenduojama balkonų apdaila plastikinėmis lauko dailylentėmis, kurios yra atsparios temperatūros pokyčiams, padengia nedidelius įtrūkimas balkono sienose, lengvai valomos. Priekinei balkono pertvarai, kuri dažnai būna padaryta iš metalo rėme pritvirtintų šiferio lakštų arba atskirų betono segmentų - puikiai tinka profiliuota apdailos skarda, kurią galima rinktis iš plataus RAL spalvyno.

Berėmės stiklinimo sistemos

Jos yra perregimos iš lauko pusės, gerai praleidžia šviesą, saugo nuo dulkių, vėjo ar lietaus, lengvai prižiūrimos. Ši sistema, nors ir turi nepriekaištingą estetinę išvaizdą, tačiau nėra idealiai tinkanti mūsų klimato sąlygoms ir kuo toliau, tuo rečiau pasirenkama tiek pastatų modernizavimui, tiek ir ruošiant naujus projektus.

Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Sužinok KAINAS dabar!
Plastikinių balkonų skaičiuoklė

Jei planuojate stiklinti savo balkoną šilta varstoma plastikine sistema ir norite sužinoti šiltos stiklinimo sistemos kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų balkono stiklinimas.

Aliuminių balkonų skaičiuoklė

Jei planuojate stiklinti savo balkoną šalta stumdoma aliuminio stiklinimo sistema ir norite sužinoti aliuminio sistemos kainas, pasinaudokite šia kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą tipą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų balkono stiklinimas.

Shadow