ClickCease

Mūsų kontaktai

Centrinio biuro korespondencijos adresas: Kuršių g. 7, LT-48107 Kaunas.

Kontaktinis telefono numeris: +370 633 45 069.

Elektroninis paštas: pardavimai@premium-langai.lt 

Mūsų biuras dirba: I-V: 10:00 - 19:00.

Prašome iš anksto informuoti, prieš atvykstant.

Kaunas Kuršių | Kaunas Draugystės Kaunas Raudondvario | Vilnius Kuršių

Veiklos teritorija

Sužinok KAINAS dabar!

Pasirinkite bet kurią iš žemiau pateiktų langų kainų skaičiuoklių, spausdami "skaičiuoti" ir jau netrukus sužinosite, kiek kainuos Jūsų balkonų stiklinimas plastiku arba aliuminiu. Tai greita ir tikrai patogu. Sėkmės naudojantis!

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!