ClickCease

Berėmė balkonų stiklinimo sistema

beremis stiklinimasLaikinai negaminama. Berėmė balkonų stiklinimo sistema - idealus variantas tiems, kam pakanka elegantiškos, patogios naudoti stumdomos atitvaros, puikiai saugančios nuo oro permainų, netvarkingų kaimynų siurprizų ar paukštelių pomėgio krauti lizdus mūsų balkonų kampuose.

Ją sudaro stumdomi grūdinto stiklo elementai bendrame aliuminio rėme. Stiklinės sekcijos juda ratukų pagalba, kurių dėka varčios stumdymas tampa itin komfortiškas ir patogus.

Berėmis balkonų stiklinimo sistemos niekada nereikės dažyti, nes jie nudažyti milteliniu būdu arba anoduoti. Stiklinimui naudojamas saugus 6-8 mm grūdintas stiklas, kurį sudaužyti galima tik gerai pamojavus plaktuku. Dūžtant stiklas subyra į mažus gabalėlius ir tai apsaugo žmones nuo įsipjovimų, kurie gali pasitaikyti naudojant paprastą stiklą.

Berėmė balkonų stiklinimo sistema patraukli tuo, kad ji iš lauko pusės atrodo lengva, perregima, beveik nesimato vertikalių juostų. Ji gerai praleidžia šviesą, saugo nuo dulkių, vėjo ar lietaus.

Esminis berėmės balkonų stiklinimo sistemos trūkumas - menkas konstrukcijos sandarumas. Tai mažiausiai sandari stiklinimo sistema, iš visų šiuo metu naudojamu ir būtent tai lemia gana nedidelį šios sistemos populiarumą.

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!