ClickCease

Senų durų ir langų demontavimas

Senų durų ir langų demontavimasTik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad senų konstrukcijų: senų durų ir langų demontavimas - tai paprastas, aukštos kvalifikacijos ir jokios darbo patirties nereikalaujantis darbas.

Iš savo patirties žinome, kad ir šį darbą turi atlikti aukštos kvalifikacijos specialistai, nes nuo kokybiškai atlikto senų konstrukcijų demontavimo priklauso, į kokias angas bus sumontuotos naujos durys ar langai, ir kiek po montavimo darbų atlikimo kainuos nauja gaminių angokraščių apdaila. Jeigu išimti senus langus bei duris patikėsite bet kam, manančiam, jog griauti didelės išminties nereikia, galite turėti rimtų rūpesčių, tokių kaip skilusios sienos ir stipriai sugadinti angokraščiai. Vėliau, norint tą broką ištaisyti, reikės ir papildomų medžiagų, kurių nebuvote numatę pirkti, ir nemažai laiko reikalaujančio darbo, ir išmanymo. Nepamirškite, jog tai gana brangiai kainuoja, o papildomos išlaidos tikrai nieko nedžiugina.

Tačiau tai nėra vienintelis nekokybiškai atlikto langų ar durų demontavimo sukeltas rūpestis. Mes principingai vykdome sutartis su savo užsakovais, todėl visada iš anksto planuojame savo darbų grafiką. Jeigu atvykę su užsakytais gaminiais mūsų meistrai ras neparengtus arba netinkamai parengtus angokraščius, sutriks visas suplanuotas tos dienos grafikas. Dėl to patirsite nepatogumų ne tik Jūs, bet ir kiti mūsų užsakovai: montuotojai ilgiau užtruks Jūsų objekte, todėl pavėluos į sekančius. Dauguma užsakovų naujų gaminių montavimo metu pasiima laisvą dieną arba trumpam išsiprašo iš darbo. Vėluojantys į objektą montuotojai - tai gana dideli nepatogumai ir užsakovui. Kad to išvengtume, gerbkime vieni kitus ir pasitikėkime kompetencija prityrusių specialistų, kurie turi tinkamus įrankius ir senas konstrukcijas išmontuoja minimaliai pažeisdami seną angų apdailą, taip pat - praktiškai neprišiukšlindami patalpose bei nesukeldami papildomų nepatogumų patalpų šeimininkams.

Svarbu atminti, kad daugumoje atvejų seni Jūsų gaminiai - langai ar durys - demontuojami nesaugant. Tai reiškia, kad senų durų ir langų demontavimas atliekamas pjaustant ir ardant senas konstrukcijas, ir siekiant išsaugoti patalpos sienas, angokrasčius, o ne senus gaminius. Tik tokiu būdu atliekant demontavimo darbus, galima minimaliai pažeisti seną langų ar durų apdailą, konstrukcijų angokrasčius. Dalis užsakovų pageidauja senų konstrukcijų demontavimo, išsaugant ir senus gaminius: langus ar duris. Retais atvejais tai yra įmanoma, tačiau prieš užsakant šią paslaugą reikėtų pasikviesti mūsų specialistus, kurie apžiūrėtų objektą "gyvai". Visgi net ir tokiu atveju nėra pilnos garantijos, kad seni Jūsų gaminiai bus išsaugoti, nes tik pradėjus demontavimą galima pamatyti visus senų konstrukcijų tvirtinimo taškus ir nuspręsti, ar įmanoma šiuos darbus atlikti, nepažeidžiant pačio gaminio.

Senų durų ir langų demontavimasKartu reikia žinoti, jog seno gaminio saugojimas, demontavimas nepažeidžiant ir neardant, reiškia, kad senų durų ir langų demontavimas bus atliekami, pažeidžiant ir ardant senų gaminių apdailą, angokraščius. Demontavimo metu ženkliai pažeisti angokraščiai - tai papildomos išlaidos, užsakant gana daug kainuojančią naujų gaminių angokraščių apdailą. Prieš nusprendžiant, ar norite demontavimo paslaugos neardant senų gaminių - įvertinkite naujos apdailos kainas ir senų konstrukcijų vertę. Tikėtina, kad demontavimas nesaugant senų gaminių, tačiau saugant angokrasčius - ekonomiškai naudingesnis.

Net ir užsakant demontavimo darbus be senų gaminių išsaugojimo, neįmanoma šiuos darbus atlikti taip, kad seni angokrasčiai ir senų langų ar durų apdaila liktų visiškai nepažeisti. Dėl gana didelių mechaninių apkrovų atliekant šiuos darbus, dėl skirtingų senų ir naujų gaminių storių, dėl naujų gaminių montavimo metu atliekamo gręžimo ar kitų tvirtinimo būdų sukeliamos vibracijos dalis senos apdailos nutrupės, nubyrės, pasižeis. Pažeisti, įskilę ar aptrupėję angokrasčiai, po senų konstrukcijų demontavimo darbų atlikimo - normali, įprastinė būsena, kurios išvengti tiesiog neįmanoma. Senų angokraščių apdailos pažeidimai, atlikus demontavimo darbus skiriasi, priklausomai nuo senos konstrukcijos kokybės ir tvirtumo, tvirtinimo taškų skaičiaus, sienos storio, senos apdailos medžiagų kokybės, erdvės priėjimui prie seno gaminio ir pan. Demontavimas saugant senus angokrasčius neleis Jums išvengti naujų gaminių angokrasčių apdailos, tačiau gana ženkliai sumažins šios paslaugos apimtis, o kartu ir kainą.

Kiek kainuoja senų gaminių demontavimas? Mūsų klientams, perkantiems gaminius su montavimo paslaugomis, senas konstrukcijas išmontuojame nemokamai! Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą - sąmatą ir pranešime Jums, kiek kainuos Jūsų gaminiai!

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!