ClickCease

Durų ir langų pristatymas

Naujų langų, durų ar balkonų stiklinimo konstrukcijos kaina sudaro tik dalį visos langų keitimo projekto kainos. Keičiant senus medinius, plastikinius ar aliuminio gaminius naujais, gana ženkli kainos dalis tenka konstrukcijų montavimo paslaugai bei montavimo medžiagoms. Nepamirškite, jog šiuos dalykus vadybininkai taip pat įtrauks į galutinę projekto sąmatą.

Durų ir langų pristatymasJei statotės ar renovuojatės namą ir esate sutarę, jog naujus langus ir duris Jums sumontuos aukštos kvalifikacijos statybininkai montuotojai, arba patys galite kokybiškai susimontuoti savo gaminius, tai perkant naujus plastikinius, medinius ar aliuminio gaminius pas mus, pirkti montavimo paslaugų nebūtina. Kiekvienas gamintojas skirtingai traktuoja Pirkėjo teisę užsisakytus gaminius instaliuotis pačiam, todėl durų ir langų pristatymas - dar viena paslauga, apie kurią privalu pagalvoti. Daugumoje atvejų ne gamintojo arba jo įgaliotų atstovų sumontuoti nauji langai ar durys praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą. To priežastis - daugiau nei 90 procentų visų langų defektų atsiranda dėl netinkamos arba nekvalifikuotai atliktos montavimo paslaugos. Nekokybiškai atlikta montavimo paslauga - tai ne tik beprasmiai prarandama patalpų šiluma, tačiau dažnai ir nepataisomai sugadintas naujas plastikinis, medinis arba aliuminio gaminys.

Perkant pas mus naujus gaminius su montavimo paslauga, gaminių pristatymas, iškrovimas ir užnešimas į montavimo vietą atliekamas nemokamai. Jei visgi nusprendėte pirkti naujus medinius, plastikinius ar aliuminio langus ir duris be montavimo paslaugos - mes galime pasiūlyti Jums gaminių pristatymo arba gaminių pristatymo su užnešimu paslaugas. Tokiu atveju užsakyti nauji gaminiai bus pristatyti į Jūsų nurodytą vietą: statybvietę ar namų kiemą.

Jei savu užsisakytus aliuminio, medinius ar plastikinius langus ir duris ar balkonų stiklinimo konstrukcijas planuojate transportuoti savo transportu, turite susipažinti su šių gaminių transportavimo taisyklėmis ir jų griežtai laikytis. Transportuojant tokius gaminius Jūsų transportu yra reikalaujama, kad jis būtų specialiai paruoštas, jame įrengtas specialus padėklas. Nauji gaminiai turi būti transportuojami vertikalioje padėtyje. Jeigu gaminiai yra nedideli ir transportuoti reikia netoli, tik tuomet juos galima guldyti ir horizontaliai, bet jokiu būdu nekraunant vieno ant kito.

Durų ir langų pristatymasTam, kad nauji gaminiai neapsibraižytų ir neapsidaužytų, jie turi būti saugiai sutvirtinti diržais, arba tarpusavyje susukti medinėmis lentelėmis, taip pat jie turi būti patikimai pritvirtinami prie pagrindo. Nauji langai ir durys prie jiems skirto padėklo turi priglusti visa plokštuma ir neišlysti už padėklo gabaritų. Transportuojant langus bei duris dideliais atstumais arba kai nauji gaminiai nepriglunda visa plokštuma, tarpus tarp jų reikia perdėti minkšta medžiaga. Transportavimo padėklas turi būti pritvirtintas prie automobilio kėbulo arba jo padėtis turi būti fiksuota kitais transporto priemonėje įmanomais būdais.

Kiek kainuoja durų ir langų pristatymas? Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkto paslaugų paketo. Tačiau mes visada patariame: rinkitės gaminius su montavimo paslauga, ir neapkraukite savęs papildomomis naujų gaminių pristatymo, iškrovimo bei užnešimo užduotimis. Laikas ir pinigai, išleisti šių darbų organizavimui ir atlikimui - gali tapti didesnėmis sąnaudomis, nei kad viską pirkti iš vienų rankų. Jei dėl statybos eigos reikalavimų naujų langų bei durų montavimo-instaliavimo darbus tenka patikėti trečiajai šaliai - gaminių pristatymo ir užnešimo paslaugą galite užsisakyti ir pas mus. Prisiminkite, kad šių gaminių transportavimui atitinkančios transporto priemonės paieška, paruošimas ir rizika, prisiimta šiuos gaminius transportuojant - gali kainuoti ženkliai brangiau, nei kad pristatymo paslauga, perkama tiesiogiai iš langų ar durų gamintojo.

Durų ir langų pristatymas. Mūsų siekis – gaminti langus ir duris, kuriais Jūs būtumėte visiškai patenkinti. Pagaminsime Jūsų užsakytas konstrukcijas ir pristatysime jas į nurodytą vietą: statybos aikštelę ar Jūsų namų kiemą greitai, saugiai ir patikimai. Jums reikės tik nurodyti, kur saugiai juos iškrauti!

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!