ClickCease

Durų ir langų garantinė priežiūra

Durų ir langų garantinė priežiūraŠių laikų plastikiniai langai, balkonų stiklinimo sistemos arba šarvuotos durys  - tai sudėtingos konstrukcijos, jungiančios savyje naujausias plastiko, stiklo, medienos, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijas. Norint, kad šie gaminiai ilgai tarnautų - reikia tinkamai juos prižiūrėti: reguliariai sutepti, esant reikalui - sureguliuoti.

Visiems mūsų gaminiams, priklausomai nuo jų tipo, suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija. Šiuo laikotarpiu nemokamai vykdoma garantinė priežiūra bei remontas. Tikri gaminio defektai pasitaiko ypač retai. Dažniausiai pasitaikanti situacija, kai klientui prireikia langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų gamintojo pagalbos - tai gaminių naudojimo instrukcijoje aprašytas reguliarus gaminių aptarnavimas-priežiūra: furnitūros sutepimas, sandarinimo gumų konservavimas, drenažo kanalų išvalymas bei papildomas gaminių apkaustų sureguliavimas. Tik nusipirkus ir sumontavus naujus langus šiė sureguliuojami taip, kad būtų idealioje pozicijoje, t.y. kad lango varčia stovėtų idealiai lygiai visoms kraštinėms rėmo atžvilgiu.  Laikui bėgant dėl įvairiausių, visų pirma terminių, poveikių langai „pasėda“ t.y jų pozicija rėmo atžvilgiu tampa neideali.

Kokie dažniausiai pasitaikantys požymiai parodo, kad Jūsų langą jau reikia pareguliuoti?

  • Laikui bėgant varčia pasėda ir uždarant langą, nors ir labai neženkliai, tačiau kliūna lango varčios apačia, liesdama lango rėmą.
  • Varčia nebevienodai visu perimetru priglunda prie lango rėmo, dėl ko mažėja lango sandarumas. Patogiausias būdas patikrinti - skirtinguose lango varčios vietose uždarant langą, prispausti storesnio popieriaus lapą. Jei yra vietų, kuriose popierius prispaudžiamas labai silpnai - tai gali būti furnitūros išsireguliavimo požymiu.
  • Lango valdymo-uždarymo rankenėlė sunkiau nei įprastai, nepilnai arba visai neužsilenkia į lango uždarymo poziciją.
  • Langas darinėjamas traška, girgžda ar skleidžia kitus, seniau jam nebūdingus garsus.
  • Esant labai stipriam šoniniam vėjui pro lango tarpines jaučiamas oro judėjimas, kuris kartais sukelia net ir girdimą švilpimą.

Durų ir langų garantinė priežiūraPasireiškus bet kuriam iš šių požymių rekomenduojame ilgai nelaukti, o kreiptis į mus. Net ir nedidelis gaminio furnitūros išsireguliavimas ilgainiui gali sudaryti dar daugiau rūpesčių, net ir visiškai negrįžtamai sugadindamas Jūsų langų ar durų apkaustų detales ar net patį gaminį.

Kiek kainuoja garantinis aptarnavimas ir priežiūra? Visą garantinio aptarnavimo periodą gamybinis arba montavimo darbų brokas remontuojamas arba keičiamas nemokamai. Svarbu atminti, kad langų reguliavimas nėra konstrukcijos ar darbo brokas, todėl ši paslauga nėra teikiama nemokamai. Ši situacija atsiranda dėl natūralaus susidėvėjimo, natūralaus konstrukcijos nusėdimo, todėl tai nėra nemokamo garantinio aptarnavimo objektu. Nežiūrint į tai - visiems savo klientams pirmus šešis mėnesius šią paslaugą, eilės tvarka, teikiame visiškai nemokamai. Vėliau mūsų techniko paslaugas galima užsisakyti, apmokant pagal tuo metu galiojančius įkainius.

Turite nesklandumų? Tiesiog paskambinkite mums, ir artimiausių metu pas Jus atvyks mūsų garantinės priežiūros specialistas! Susisiekite su mumis, praneškite mums savo sutarties numerį ir informuokite, kas nutiko. Mūsų biurų darbuotojai užregistruos Jūsų iškvietimą ir artimiausiu metu su Jumis susisieks mūsų garantinės priežiūros specialistas.

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!