ClickCease

Stumdoma balkonų stiklinimo sistema

stumdoma sistema 2Stumdoma balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio - tai populiariausias ir praktiškiausias būdas apstiklinti jūsų balkoną. Stumdoma aliuminio sistema, skirtingai nei varstomos sistemos, labai patogi ir praktiška atveriant, nes sistemos varčios neužima vidinės balkono erdvės. Aliuminio sistemos varčios laisvai juda dviem kryptimis, todėl labai patogu nustatyti pageidaujamą vėdinimo kryptį bei intensyvumą. Ši sistema yra saugi, nes turi varčios užrakinimo galimybę ir Jums pageidaujant gali būti komplektuojama su raktu rakinamomis rankenomis. Tai būna labai svarbu, namuose turint mažų vaikų. Šią sistemą labai patogu prižiūrėti, nes valant nereikia aukštai lipti: judančios dalys lengvai ir patogiai išsikelia, o stiklus išplovus, jos nesudėtingai įsistato atgal.

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!