ClickCease

Techninė konsultacija

Techninė konsultacijaDaugelis pripažįsta, jog naujų langų ar durų pirkimas – tai iššūkis, su kuriuo tenka susidurti pirmą kartą gyvenime. Juo labiau, kad šiuolaikinės durys bei langai - tai sudėtingos statybinės konstrukcijos, kuriose jungiasi naujausios plastiko, stiklo, medienos, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijos, kurias išmanyti nėra taip paprasta. Techninė konsultacija, pokalbis su šios srities specialistais - geriausia išeitis.

Kokie langai ir durys reikalingi Jums? Tokie, kurie tinkamiausi būtent Jūsų būstui. Jei statotės pasyvaus tipo individualų namą, vertėtų rinktis aukščiausios kokybės, tokiai paskirčiai sukurtus plastikinius gaminius: langus ir duris. Jei rengiate kaimo turizmo sodybą ar vertinate natūralumą, tikriausiai pasirinksite iš natūralių medžiagų pagamintus medinius gaminius. Jeigu norite atnaujinti būstą daugiabutyje, praktiškiausi Jums būtų plastikiniai langai. Visai kitokių langų ir juolab durų reikėtų visuomeninės paskirties pastatui: komercinės paskirties statiniui, ligoninei, darželiui ar mokyklai. Jiems, dėl padidinto naudojimo ciklų kiekio, patikimiausia būtų naudoti aliuminio konstrukcijas. Renkantis medinius, aliuminio ar plastikinius langus, reikėtų nepamiršti jų pagrindinės paskirties: langai turi gerai praleisti šviesą, sulaikyti šilumą patalpos viduje, tinkamai atlikti vėdinimo ir ventiliacijos funkciją. Be to, būti tikrai kokybiški bei patvarūs, atsparūs per keturis metų laikus besikeičiančiai oro temperatūrai, saugūs ir sandarūs, kad patikimai saugotų ne tik nuo lietaus ir vėjo, bet ir nuo neprašytų svečių.

Techninė konsultacijaTaigi, pasitarus su šios srities specialistais, pirmiausia reikėtų apsispręsti, iš kokios žaliavos turi būti pagaminti Jums reikalingi langai ir durys: mediniai, plastikiniai ar aliuminio. Išsirinkus langų ar durų rūšį, vertėtų pasidomėti galimomis šio gaminio profilio sistemomis, nes ir jos yra kuriamos, atsižvelgiant į skirtingus pastatų tipus, klimato sąlygas, vartotojų poreikius. Sekantis žingsnis – išsiaiškinti, kokios yra galimos apkaustų sistemos, susipažinti su jų skirtumais bei privalumais, palyginti jų tvirtumą bei patikimumą. Langų ir durų kokybę, nepriklausomai nuo to, iš kokios žaliavos jie pagaminti, labiausiai lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, gaminyje panaudoti apkaustai ir montavimo darbai. Net ir geriausi plastikiniai, mediniai ar aliuminio langai ir durys, už kuriuos sumokėsite solidžią sumą, Jūsų nedžiugins, jeigu jie bus netinkamai sumontuoti.

Kad langai ir durys atitiktų gana ilgą Jūsų reikalavimų sąrašą, reikia nesuklysti pasirenkant konstrukcijos profilių sistemą bei stiklo paketų rūšį bei tipą. Kiekvienas stiklo paketas, be jam įprastinės paskirties, gali atlikti ir saulės kontrolės bei saugumo užtikrinimo funkcijas. Atsižvelgiant į labai didelę langų bei durų pasiūlą, visa tai - gana sudėtinga užduotis ne šios srities specialistui. Net ir geriausios profilio sistemos langas nebus sandarus bei kokybiškas, jei jis bus sumontuotas naudojant nekokybiškas medžiagas ir technologijas, skubančių arba nepakankamai šiam darbui pasiruošusių žmonių. Taip pat, perkant aukščiausios kategorijos gaminį į senos statybos nerenovuotą daugiabutį namą - Jūs tik išleisite savo pinigus, nepasiekdami šios kainos atitinkančio rezultato.

Mes Jums rekomenduojame: negaiškite laiko aiškinantis specifinius dalykus, jeigu šioje srityje esate naujokas. Techninė konsultacija - puikus būdas sužinoti daugiau, todėl neskubėkite spręsti savarankiškai, bet pasikliaukite šios srities specialistų kompetencija ir patirtimi. Samdykite tik patikimus langų montavimo specialistus, kuriuos rekomenduoja langus Jums parduodanti įmonė.

Kiek kainuoja techninė konsultacija? Susisiekite su mumis arba atvykite į mūsų biurą. Mūsų specialistai, išsiaiškinę Jūsų poreikius, nemokamai patars Jums, kokių konstrukcijų langų Jums reikia ir kodėl. Taip sutaupysite daug brangaus laiko ir būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo.

Sužinok KAINAS dabar!

Kainos skaičiuoklės

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikvieskite matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Pateikite užklausą

Jei gaminių daug, jie sudėtingi, reikalaujantys patirties bei išmanymo - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir pateikime mums savo projekto, langų ar balkono brėžinius bei nuotraukas. Toliau viską atliksime mes patys.

Kiti lankytojai taip pat susidomėjo:
Kokios plastikinių langų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis kartu užsakomi ir keičiami viso namo ar buto langai bei balkono stiklinimo sistemos. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų langų kainas dabar!
Kokios šarvuotų durų kainos? Kartu su balkonų stiklinimo sistemomis labai dažnai kartu užsakomos ir keičiamos namo ar buto išorinės (pagrindinės) durys. Rinktis viską iš vienų rankų tiesiog išmintinga. Sužinok mūsų šarvuotų durų kainas dabar!